O nás

Vážení hosté,

Srdečně Vás zveme k pobytu v našem penzionu Hulín. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou v malebném prostředí středočeského kraje nedaleko města Sedlčan. V areálu tohoto zařízení je možné využívat tenisový kurt, minigolf, dva rybníky s možností sportovního rybolovu ("chyť a pusť"), stolní tenis, stolní fotbal, šipky, venkovní gril a vlastní parkoviště.

K výletům do krásného okolí jsou k dispozici horská kola. Město Sedlčany a jeho okolí nabízí bohaté možnosti sportovního, kulturního i rekreačního vyžití. Naše zařízení je vhodné jak pro rodinnou rekreaci, tak zejména pro různé společenské akce, oslavy narozenin, svatby, rauty, školení, školy v přírodě, sportovní soustředění, akce dětských organizací, hromadné akce dospělých, seniorů apod.

Nabízíme Vám ubytování v pěti čtyřlůžkových chatách s možností přistýlky (v podkroví ložnice, v přízemí obývací místnost, TV, satelit, lednice, sociální zařízení a venkovní bazén). Předností je nejen dobrá cena, ale i pohodlné bydlení v klidném prostředí vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

V restauraci o celkové kapacitě 90 míst, s možností sledování sportovních pořadů na sledování sportovních pořadů na velkoplošné LCD televizi, krbem a venkovní terasou nabízíme speciality formou minutek z široké nabídky našeho menu.

Věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle a těšíme se na Vaši návštěvu.


Náš penzion a jeho blízké okolí

Přesunout nahoru  Přesunout nahoru / Srcoll up!                  Created: Atyp, s.r.o., © 2006, Správa od 2009 - ORSYS s.r.o.