Restaurace

V areálu se nachází restaurace s celoročním provozem a pokrmy se zde podávají formou minutek z široké nabídky našeho menu jak pro ubytované hosty, tak pro ostatní návštěvníky areálu.

Jídelní lístek nabízí výběr pokrmů z domácí i zahraniční kuchyně. Připravujeme studené a teplé předkrmy, polévky, saláty, jídla na objednávku z různých druhů masa, moučníky a různé druhy příloh. Provozní doba restaurace je každý den od 10.00 do 24.00 hodin.

Prostředí restaurace je ideálním místem pro posezení s přáteli nebo obchodními partnery např. při sklence dobrého vína.

V restauraci, kde je možné sledování sportovních pořadů na velkoplošné LCD televizi, je dále k dispozici krb, bar, venkovní terasa a šipky.

Bar je určen jak pro veřejnost, tak i pro uzavřenou společnost nebo pro větší společenské akce.

Rozmanitý výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů nechybí ani v nápojovém lístku. V letních měsících je možné posedět na venkovní terase s výhledem do okolí a využít také venkovní gril. Během letní sezóny Vám jistě zpříjemní Váš pobyt nabídka zmrzlin, zmrzlinových pohárů, moučníků, kávových specialit a chlazených nápojů.

Snídaně jsou podávány formou studeného a teplého bufetu. Obědy a večeře jsou servírovány formou minutek z široké nabídky našeho menu. Kapacita restaurace je 90 míst. Rezervace pro Vaše firemní a soukromé akce přijímáme v našem penzionu, na kontaktní adrese, telefonu či emailu.


Jídelní lístek Hulín

Kde a čeho se u nás najíte a napijete

Přesunout nahoru  Přesunout nahoru / Srcoll up!                  Created: Atyp, s.r.o., © 2006, Správa od 2009 - ORSYS s.r.o.